Úvod > Školka > Letní prázdninový provoz

LETNÍ PRÁZDNINOVÝ PROVOZ 2023

Vážení rodiče,

letní provoz bude zajištěn přihlášeným dětem v měsíci červenci od 10.7. - 28.7. 2023, vždy v jejich kmenové školce. V měsíci srpnu budou všechny mateřské školy na území Prahy 14 uzavřeny.

Chápeme, že všichni rodiče potřebují čas na naplánování léta, vyřešení dovolených, popřípadě hlídání u babiček, letní a příměstské tábory a jiné další aktivity. Proto se snažíme vám vyjít maximálně vstříc a s co největším předstihem vám dát vědět, jak budou školky v letošním létě fungovat.

Uvědomme si prosím, že letní provoz není běžným provozem mateřské školy, ale řešením hlídání dětí v prázdninovém období pro zaměstnané rodiče.

Školné se platí na jednotlivé týdny provozu ve výši 150,- Kč na týden. Platí se předem na účet MŠ. V případě nepřítomnosti dítěte se školné nevrací.

Z důvodu plánovaných oprav a investičních akcí bude pro letní provoz otevřena budova ve Štolmířské a docházka bude realizována ve dvou třídách

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů ohledně letního provozu mne prosím kontaktujte na tel. 603 226 968. Budu se snažit vám vyjít maximálně vstříc.

Mgr. Ivana Průšová

Ředitelka MŠ